Bilete online
Program 1 Oct 2019 - 31 Oct 2019
1
ETERNA REÎNTOARCERE
Marti
29 Oct 2019 19:00
Sala Studio - spectacol ales în abonamente
ETERNA REÎNTOARCERE de Fredrik Brattberg Traducere de Ioan Ardelean, cu sprijinul Norske Dramatikeres Forbund (Asociaţia dramaturgilor norvegieni)  Corectură: Eugenia PopScenografia: Cristian GătinaMuzica
MICUL PRINȚ
Joi
24 Oct 2019 10:00
Casa de Cultură - ab. J. Ettinger

Marti
1 Oct 2019 10:00
Casa de Cultură - ab. Grigore Moisil

Miercuri
2 Oct 2019 10:00
Casa de Cultură - ab. Petre Ispirescu
MICUL PRINȚ de Antoine de Saint-Exupéry Regia artistică și păpușile: Marius Costache Scenografia: Alexandru Radu Distribuția: Prințul - Raluca Mara Aviatorul, Businessman-ul - Sergiu Tăbăcaru Floarea, Vulpea, Vanito
JANNA
Miercuri
16 Oct 2019 19:00
spectacol ales în abonamente

Sambata
19 Oct 2019 18:00
București, Festivalul Național de Teatru - Teatrul Odeon, Sala Majestic
JANNA de Iaroslava Pulinovici Regia: Dumitru Acriș Traducerea: Raluca Rădulescu Scenografia: Cristian Gătina Mișcare scenică: Roxana Fânață Light design: Lucian Moga, Alexandru Dancu Video design: Virgil Puiac Dist
BANI DIN CER

Duminica
13 Oct 2019 19:00

Duminica
27 Oct 2019 19:00
abonament ”Vasile Savinescu”
BANI DIN CER de Ray CooneyRegia artistică: Daniel Vulcu Scenografia: Alexandru Radu Coregrafia: Roxana Fânață Distribuția: Jean Perkins - Ioana Cheregi Henry Perkins - Romul Moruțan Bill - Stelian Roșian Betty Johnson - Roxana F&ac
PRINȚESA DE CARTIER
Duminica
6 Oct 2019 19:00
Sala Studio - spectacol în afara abonamentelor

Marti
15 Oct 2019 19:00
Sala Studio - spectacol ales în abonamente

Vineri
18 Oct 2019 19:00
București - Fest(In) pe Bulevard, Sala Rapsodia
PRINȚESA DE CARTIER de Andrei Ivanov Regia: Nikita Betehtin Traducerea: Raluca Rădulescu Scenografia: Cristian Gătina                  
Calendar


Alegeti perioada
intre
si

   toate


Noiembrie 2019
Decembrie 2019
Ianuarie 2020


Arhiva
Octombrie 2019
< Septembrie 2019

Parteneri media
   
Abonare la Newsletter
Abonare

Creeat de Altersoft