Program ... - 31 Aug 2017
1 2 3 4 5 6 >>
ADEVĂRATA POVESTE A CELOR TREI PURCELUȘI

Marti
23 Mai 2017 10:00

Marti
23 Mai 2017 11:15

Miercuri
24 Mai 2017 10:00

Miercuri
24 Mai 2017 11:15

Joi
25 Mai 2017 10:00

Joi
25 Mai 2017 11:15

Luni
29 Mai 2017 10:00

Luni
29 Mai 2017 11:15

Marti
30 Mai 2017 10:00

Marti
30 Mai 2017 11:15

Miercuri
31 Mai 2017 10:00

Miercuri
31 Mai 2017 11:15

Joi
8 Iun 2017 10:00
la Teatrul Municipal Carei

Joi
8 Iun 2017 11:15
la Teatrul Municipal Carei

Joi
8 Iun 2017 12:30
la Teatrul Municipal Carei

Luni
12 Iun 2017 11:30
la Tășnad

Marti
13 Iun 2017 10:00
abonament ”Marcel Mirea”
Regia artistică și scenografia: Marius Costache   Distribuția: lupul Alexandru L. Lupu, inculpat - Cristian But ariciul Mihnea Țeposu, judecător - Cornel Miron porcul Florențiu Aurelian Tobă, unic supraviețuitor - Lucia
IM'PROGRAMA

Joi
18 Mai 2017 15:00

Joi
18 Mai 2017 17:00

Marti
23 Mai 2017 17:00

Marti
23 Mai 2017 15:00

Miercuri
24 Mai 2017 17:00

Joi
25 Mai 2017 17:00

Luni
29 Mai 2017 17:00

Marti
30 Mai 2017 15:00
Casa de Cultură - sala AmfiteatruSPECTACOL DE IMPROVIZAȚIE PE TEME SCOLAREcu:Ioana CheregiVlad MureșanCristian IorgaSergiu TăbăcaruCristian ButAndrei Stan - realizator Dragi elevi! De câte ori n-ați avut coșmaruri în nopțile d
D'ALE CARNAVALULUI

Duminica
30 Apr 2017 19:00

Duminica
21 Mai 2017 19:00

Luni
22 Mai 2017 17:00

Marti
13 Iun 2017 17:00
abonament ”Ioan Slavici”

Marti
29 Aug 2017 19:00
la Festivalul ”Bucureștii lui Caragiale” - Parcul Cișmigiu, București
Regia artistică: ANDREI MIHALACHE Scenografia: ALEXANDRU RADU Pregătirea muzicală: DORIN GRIGUȚĂCoregrafia: GABRIELA TĂNASE    Persoanele (în ordinea autorului):   NAE GIRIMEA, frizer și subchirurg - SORIN OROS IANC
SCENOGRAFIA
DESCULȚ ÎN PARC

Duminica
23 Apr 2017 19:00

Luni
8 Mai 2017 17:00

Marti
9 Mai 2017 17:00

Vineri
19 Mai 2017 19:00
Traducerea: Monica Anastase Regia artistică: Laura Moldovan Scenografia: Alexandru Radu Distribuția: Corie Bratter - Ioana Cheregi Paul Bratter - Andrei Stan Ethel Banks - Adriana Vaida Victor Velasco - Cornel Miron Omul de la telefoane - V
SCENOGRAFIA
AI PROMIS, TE ROG SĂ MORI!

Duminica
19 Mar 2017 19:00

Marti
28 Mar 2017 19:00

Duminica
2 Apr 2017 19:00
Regia artistică: Andrei Mihalache Scenografia: Maria Botar   Distribuţia: Camil Smântână-Beclean - Vasile Blaga Aurica Smântână - Carmen Frățilă Doctorul Petrică - Romul Moruțan Andrei Țarălungă - Corne
DISTRIBUTIA
LUMÂNĂRARUL

Duminica
19 Feb 2017 19:00

Luni
20 Feb 2017 16:00

Joi
23 Feb 2017 16:00

Duminica
26 Feb 2017 19:00

Luni
27 Feb 2017 16:00

Marti
28 Feb 2017 16:00
Traducere și adaptare pentru scenă de Smaranda Bratu Elian Regia artistică: Marius Costache Scenografia: Cristian Gătina   Distribuția: BONIFACIU, negustor bătrân şi îndrăgostit - Sorin Oros BARTOLOMEU, ţicnit de patim
SCENOGRAFIA
HARAP ALB

Luni
12 Dec 2016 16:00

Marti
13 Dec 2016 10:00

Marti
13 Dec 2016 16:00

Joi
15 Dec 2016 10:00

Joi
15 Dec 2016 16:00

Luni
19 Dec 2016 16:00

Luni
20 Feb 2017 10:00

Marti
21 Feb 2017 10:00

Joi
23 Feb 2017 10:00

Luni
27 Feb 2017 10:00

Marti
28 Feb 2017 10:00

Joi
2 Mar 2017 10:00

Marti
7 Mar 2017 10:00

Miercuri
8 Mar 2017 10:00

Vineri
10 Mar 2017 10:00

Luni
13 Mar 2017 10:00

Luni
27 Mar 2017 10:00

Luni
27 Mar 2017 16:00

Marti
28 Mar 2017 10:00

Luni
10 Apr 2017 10:00
adaptare după Ion Creangă de Andrei Mihalache   Scenografia: Alexandru Radu Regia artistică: Andrei Mihalache   Distribuția: Împăratul Alb, Împăratul Verde: Carol Erdos Harap Alb: Andrei Stan/Cristian Iorga Calul
CINĂ CU PROŞTI

Sambata
10 Dec 2016 19:00

Duminica
11 Dec 2016 19:00

Joi
12 Ian 2017 17:00

Miercuri
25 Ian 2017 17:00

Marti
7 Feb 2017 19:00

Miercuri
8 Mar 2017 19:00

Vineri
26 Mai 2017 19:00
Traducerea: Nicolae Weiss Regia artistică: Daniel Vulcu Scenografia: Cristian Gătina Distribuţia: Pierre - Ciprian Vultur Christine - Raluca Mara Archambaud, Meneaux - Sergiu Tăbăcaru François - Romul Moruțan Leblanc - Vl
SCENOGRAFIA
TREISPREZECE

Duminica
20 Nov 2016 18:00

Sambata
19 Nov 2016 18:00

Vineri
16 Dec 2016 18:00
STAGIUNEA 2016 - 2017Teatrul de Nord - Sala Studioone man show cu Cornel Mironregia: Radu Botarscenografia: Maria Botar Atunci când, de treisprezece luni de zile, pluteşti în derivă măcinându-ţi pasiunea într-o nesf&
DISTRIBUTIA
PUNGUȚA CU DOI BANI

Joi
27 Oct 2016 10:00

Joi
27 Oct 2016 11:15

Luni
14 Nov 2016 10:00

Luni
14 Nov 2016 11:15

Marti
15 Nov 2016 10:00

Marti
15 Nov 2016 11:15

Miercuri
16 Nov 2016 10:00

Miercuri
16 Nov 2016 11:15

Joi
17 Nov 2016 10:00

Joi
17 Nov 2016 11:15

Marti
22 Nov 2016 10:00

Marti
22 Nov 2016 11:14

Sambata
26 Nov 2016 10:00

Luni
28 Nov 2016 10:00
STAGIUNEA 2016 - 2017Teatrul de Nord - Sala Mareadaptare muzicală după Ion Creangă de Andrei Mihalache Regia artistică: Andrei Mihalache Scenografia: Cristian Gătina Muzica: Dorin Griguță Coregrafia: Gabriela Tănase   Distribuția:
SCENOGRAFIA
CABINIERUL

Duminica
23 Oct 2016 19:00

Luni
24 Oct 2016 19:00

Joi
17 Nov 2016 19:00

Duminica
27 Nov 2016 19:00

Miercuri
29 Mar 2017 19:00

Marti
6 Iun 2017 19:00
spectacol în afara abonamentelor

Duminica
11 Iun 2017 17:00
Festivalul ATELIER, Baia Mare
Regia artistică: Ovidiu Caița Scenografia: Alexandru Radu Light design: Lucian Moga, Alexandru Dancu Peruchier: Marius Reitter   Distribuția: Domnul - Radu Botar Norman - Ciprian Vultur     regizor tehnic: Botos Enikő su
SCENOGRAFIA
Îndrăgostiții din Ancona II

Duminica
19 Iun 2016 19:00

Marti
15 Nov 2016 17:00

Miercuri
16 Nov 2016 17:00

Luni
28 Nov 2016 17:00
Traducerea: Agneta Tămaș Localizare și versuri: Andrei Mihalache Coregrafia: Gabriela Tănase Pregătirea muzicală: Dorin Griguță Scenografia: Cristian Gătina            &nbs
SCENOGRAFIA
COAFURA SFINȚILOR

Duminica
22 Mai 2016 19:00
Teatrul de Nord - Sala StudioSpectacol examen de licență                          cu Romul Moruțan    Regia artistică: Robert Costea - student la regie, Un
DISTRIBUTIA
ALELUIA

Duminica
8 Mai 2016 19:00

Luni
9 Mai 2016 17:00

Marti
10 Mai 2016 17:00

Duminica
15 Mai 2016 19:00
cu inserții de Sorin OrosRegia artistică: Cosmin Matei Scenografia: Cosmin Matei Asistent scenografie: Maria Botar Distribuția:  Şefu - Sorin Oros Preotul - Vlad Mureșan Lena - Roxana Fânață Mutulică, Zăluda - Raluca Mara
MICUL PRINȚ

Marti
12 Apr 2016 17:00

Miercuri
13 Apr 2016 10:00

Miercuri
13 Apr 2016 11:15

Miercuri
13 Apr 2016 17:00

Joi
14 Apr 2016 10:00

Joi
14 Apr 2016 11:15

Joi
14 Apr 2016 17:00

Marti
19 Apr 2016 17:00

Miercuri
4 Mai 2016 10:00

Marti
17 Mai 2016 10:00

Marti
17 Mai 2016 11:30

Miercuri
18 Mai 2016 10:00

Joi
19 Mai 2016 11:30

Joi
19 Mai 2016 10:00
  Regia artistică și păpușile: Marius Costache Scenografia: Alexandru Radu Distribuția: Prințul - Raluca Mara Aviatorul, Businessman-ul - Sergiu Tăbăcaru Floarea, Vulpea, Vanitosul - Andreea Mocan Regele, Bețivul, Lampagiul, Șa
SCENOGRAFIA
ISTEȚIMEA ȘI PROSTIA

Marti
22 Mar 2016 10:00

Luni
11 Apr 2016 10:00

Luni
11 Apr 2016 11:15

Luni
18 Apr 2016 11:15

Luni
18 Apr 2016 10:00

Marti
19 Apr 2016 10:00

Marti
19 Apr 2016 11:15

Marti
10 Mai 2016 10:00

Marti
10 Mai 2016 10:30
Adaptare după ”Croitorașul cel viteaz” și ”Hainele cele noi ale împăratului” de Fraţii Grimm şi Hans Christian Andersen Regia artistică: Andrei Mihalache Decor şi costume: Alexandru Radu Muzica: Dorin Grigu
SCENOGRAFIA
A DOUĂSPREZECEA NOAPTE

Duminica
13 Mar 2016 19:00

Luni
14 Mar 2016 17:00

Joi
17 Mar 2016 17:00

Duminica
3 Apr 2016 19:00

Sambata
14 Mai 2016 19:00
Regia artistică: Eugen Gyemant Scenografia: Maria Nicola Direcția muzicală: Dorin Griguță   Distribuția (în ordine alfabetică): Ioana Cheregi - VIOLA, îndrăgostită de Duce Rora Demeter - MALVOLIO, Majordomul Oliviei A
ORCHESTRA TITANIC

Sambata
5 Mar 2016 18:00

Joi
9 Iun 2016 19:00
Regia artistică: Adina Lazăr  Scenografia: Cristian Gătina   Distribuția: Doko - Cristian Dan Luko - Adriana Vaida Meto - Romul Moruțan Luba - Alexandra Odoroagă Harry - Ciprian Vultur    Regia tehnică și sufleu
SCENOGRAFIA
AUTOBAHN

Duminica
7 Feb 2016 19:00

Duminica
21 Feb 2016 18:00

Duminica
28 Feb 2016 19:00

Vineri
18 Mar 2016 19:00

Duminica
27 Mar 2016 18:00

Vineri
23 Sept 2016 19:30

Joi
26 Ian 2017 19:00
Traducerea: Monica Anastase Regia artistică: Laura Moldovan Scenografia: Cristian Gătina Distribuția: O femeie - Ioana Cheregi Un bărbat - Andrei Stan Grafica video: Cristian GătinaRegia tehnică: Dorel Iurcencu Sunet: Vlad Giurge, Dan B
SCENOGRAFIA
PAIAȚA

Vineri
22 Ian 2016 17:30

Vineri
29 Ian 2016 19:00

Duminica
14 Feb 2016 19:00

Sambata
9 Apr 2016 18:00

Luni
16 Mai 2016 17:00

Marti
17 Mai 2016 17:00

Miercuri
18 Mai 2016 17:00
Teatrul de Nord, Consiliul Local Satu Mare, Primăria Satu Mare în parteneriat cu Centrul Cultural ”G.M. Zamfirescu” Inspectoratul Școlar Județean Satu Mare District 15   prezintă în cadrul proiectului DOCENDO D
SCENOGRAFIA
Calendar


Alegeti perioada
intre
si

   toate


Octombrie 2017
Noiembrie 2017
Decembrie 2017


Arhiva
Septembrie 2017
< August 2017
Abonare la Newsletter
Abonare

Creeat de Altersoft